HAKKIMIZDA

2007 yılından beri Türkiye genelinde binlerce öğrencinin hayalini gerçeğe dönüştürüyoruz. Çağdaş, uzman eğitimci kadromuzla yarınlarımızın mimarı gençlerimize, gelecek yolunda önemli başarılara imza atmasını sağlayan bir kurumuz. 

Sadece üniversite hazırlık döneminde değil, eğitim - öğretim hayatı boyunca öğrenilmesi  gereken ders çalışma alışkanlığını, düzenlediğimiz kamplarımızda öğrencilerimize  kazandırıp onlara hayat boyu planlı-programlı yaşamın anahtarını veriyoruz.

Hem grup hem de bireysel rehberlik faaliyetlerinde gösterdiğimiz hassasiyet; ilgi ve eğitim danışmanlığı, öğrencilerimiz için başarıya giden yolda pusula değeri taşımaktadır.

MİSYON:

Kamp-ı Derya olarak, başarının üç temel unsuru olan  “güven, azim, zafer” kavramlarının hem sosyal hayat hem okul hem de üniversite hazırlık süreci için mutlak olduğunu, bu kavramların içini doldurarak öğrencilerimize sunuyoruz. Yıllardır kamplarımıza katılan öğrencilerimize ders çalışma alışkanlıklarının yanı sıra; onları toplum içinde sorumluluklarını bilen, gelecekte edindiği bilgileri sosyal hayatında kullanabilen bireyler olarak yetiştirmeyi amaçlıyoruz

VİZYON:

Başarının saatlerce süren uzun uğraşlarla değil, sistemli ve planlı bir biçimde elde edileceğini öngörüyoruz. Öğrencilerimize kazandırdığımız ders çalışma alışkanlığından doğan sorumluluk bilincini sosyal hayatlarında da uygulamalarını sağlayıp çağı yakalayan 21. yüzyıl bakış açısına sahip kendi kültür ve geleneklerinin çizgisinde bireyler yetiştirip topluma kazandırmak görev ve sorumluluklarımızdandır.